Lone Wolf Logo Lone Wolf - Starší příspěvky

Starší

Zpět do Menu

 

8. srpna 2004 - Dnešním dnem počínaje začíná fungovat fórum, kam můžete psát své postřehy a dotazy ohledně gamebooků, Lone Wolfa nebo čehokoliv, co vás zajímá. Jistě jste si všimli nové položky v menu, přes kterou se dostanete právě tam. Konkrétní nastavení fóra, jeho vzhled a funkce jsou zatím ve fázi testovaní, uvidíme, co vám bude nejvíce vyhovovat. Takže se těším na vaše příspěvky :o)

**** Zasílání zpráv o aktualizacích **** - v případě, že chcete být informováni o novinkách na lonewolf.wz.cz, pošlete e-mail na adresu novinky@lonewolf.wz.cz. Své dotazy pište buď nebo na faq@lonewolf.wz.cz. Nově můžete své dotazy pokládat prostřednictvím fóra.

5. května 2004 - Tak, ode dneška je stránka bohatší o další mapu, tentokrát je to území Boru (to je ta země, kde žijí trpaslíci). Opraveno bylo pár chybek v odkazech a rozjetý příběh Dobrodružství nabírá závratné obrátky - je tu další díl nazvaný Modlitby zítřka.

Pokud vám chybí nějaký díl Lone Wolfa, tak se mi ozval Tomáš Vacátko (tomas.vacatko@volny.cz), který prodává díly 1-9. Takže jestli si chcete doplnit svou sbírku, můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailové adresy. Mimo to lze ještě díly 10 a 13 zakoupit přes internetový obchod www.minotaur.cz.

20. dubna 2004 - Dnešní update s sebou přináší další díl krátkých příběhů a jednu novou mapu Magnamundu. Kromě toho bylo opraveno několik nesrovnalostí v atlasu a zároveň s tím byla upravena některá data v časové linii.

7. března 2004 - Konečně se podařilo dokončit Atlas Magnamundu (na čemž má hlavní zásluhu Gorak), ve kterém můžete najít informace i o té nejzapadlejší a nejmenší zemičce v Magnamundu. Také se dozvíte i něco o historii, politickém uspořádání a mnoha dalších zajímavostech. Ke Slovníku Giaků byla přidána tabulka s runami giaků, kterou mi poslal Honza Ch., takže teď vás už žádný dopis psaný giakským písmem nezaskočí (na druhou stranu - málokterý giak umí psát ;-))
Pokud se někdo z vás zajímá o RPG, zvláště pak o d20 System tak určitě nenecháte bez povšimnutí zprávu, že Mongoose Publishing ve spolupráci s Joe Deverem připravuje campaign setting zaměřený výhradně na svět Magnamundu. Časově je zasazen cca 50 let před události v Útoku ze tmy, takže si každý ještě bude moci vychutnat dovodnosti rytířů Kai a kouzelníků Křišťálové hvězdy. K dispozici je už i ukázková kapitola, která popisuje nové povolání rytíře Kai. Celý setting by měl vyjít již zanedlouho a to v průběhu března až dubna. Informace o něm, stejně tak jako ukázkovou kapitolu (obojí jak jinak než v angličtině) můžete nalézt zde.

25. listopadu 2003 - Dnešní update vám přináší slovník Giaků, který jistě ocení mnozí ti, kteří při čtení gamebooků marně přemýšleli o tom, co na ně ten 'zatracenej zakrslík' volá :-) Nyní už si se slovníkem mohou být jisti, že jim neunikne byť jen jediná narážka této zkažené rasy. Takže přeju 'příjemnej pokec'.

30. září 2003 - Mnoho času uplynulo od doby, kdy tenhle web vznikl, přesto nelze říci, že jeho updatů bylo mnoho - spíše naopak - až na nepatrné kosmetické změny téměř žádné. Chtěl bych se proto omluvit všem těm, kdo tyto stránky navštěvovali, že zde nenašli nic nového, nyní to snad již bude lepší. Co se týče dnešních novinek, byly doplněny ostatní knížky, co Joe napsal, přidány další mapy a další věci. Pokud vše bude vycházet dobře, můžete počítat s pravidelnějšími updaty; mj. to znamená i další krátké příběhy. Již teď si můžete přečíst díl druhý v sekci Dobrodružství. A pokud to půjde ještě líp, možná se dočkáte i pokračování Lone Wolfových dobrodružství (dílů, které u nás nevyšly), ale zda a kdy, to je zatím ve hvězdách. Navíc by se tu mělo objevit také pár bonusových materiálů a v nejbližší době snad i encyklopedie (na níž se usilovně pracuje). No, doufám, že je stále se na co těšit.

13. listopadu 2001 - Tak jsem se po dlouhé době, co jsem web plánoval, vytvářel design, sháněl podklady a vymýšlel, co všechno by tu mohlo být, rozhodl, že stránku o Lone Wolfovi (ač ještě není zdaleka dodělaná) dám na web, abyste i vy, příznivci Lone Wolfa, z toho mohli taky něco mít. Hodně věcí ještě není hotových, budu je dodělávat a časem se tu budou objevovat. Chci, aby se tahle stránka stala nejkomplexnější českou stránkou o Magnamundu, kde bude možné najít mnoho zajímavých informací a zajímavostí, ale kromě toho tu budou (a už i první z nich je - viz sekce Dobrodružství) uveřejňována dobrodružství ze světa Lone Wolfa na pokračování v češtině, které doufám oceníte, protože se odehrávají ve vašem oblíbeném světě. Jednotlivé sekce jsou přehledně uspořádány, takže byste se v nich pomocí nabídkového menu měli orientovat celkem snadno.
Pokud přesto budete mít nějaké problémy, připomínky nebo návrhy, můžete mě kontaktovat buď pomocí mailu (martin.michigan@post.cz) nebo mě lze občas zastihnout i na ICQ (121245693). Doufám, že se vám tenhle web bude líbit a že tu (alespoň časem) najdete hodně zajímavých informací.NAHORU
Copyright © Michigan 2005. All rights reserved.   Lone Wolf © TM Joe Dever 1984-2005.
Legends of Lone Wolf © John Grant and Joe Dever 1988-2005.