Lone Wolf Logo Lone Wolf - Dobrodružství

Dobrodružství

Pravidla

Zpět do Menu

 

Série krátkých příběhů ze světa Magnamundu


V sekci dobrodružství budete postupně nacházet další a další dobrodružství, které se odehrávají ve světě Lone Wolfa. Je ale třeba brát v úvahu, že je to vesmír paralelní, ve kterém Lone Wolf zemřel při útoku na klášter Kai, a proto hrajete jinou postavu, která ale bojuje v zájmech Dobra stejně jako on. Mnoho věcí zůstává stejných, jako v původní sérii, ale mnoho věcí je také odlišných, už jen díky tomu, že si můžete zvolit jednu ze tří postav, která nejvíce odpovídá vašim představám, a proto první věcí, kterou byste měli udělat, je přečíst si pravidla.

Během dobrodružství můžete využívat mapu, kterou budete potřebovat. Veškeré dostupné mapy naleznete v sekci Mapy.Můžete také využít připravených průvodních listin (v Excelu a v PDF).

Vybrat si můžete z následujících dobrodružství (musím ještě upozornit na to, že příběh se rozvíjí postupem času a i když by v některých dobrodružstvích teoreticky nevadilo, že jste neabsolvovali ta předchozí, v některých z nich budete potřebovat klíčové předměty, které jste během svého putování našli. Jedinou možností tedy zůstává hrát příběhy popořadě, tak jak jdou za sebou):*

Boj o svobodu (Základní příběhy)

Nenávist v Ragadornu

Naděje z Hammerdalu

Řetězec osudů

Modlitby zítřka

V nejtemnější hodině

Hledání Měsíčního kamene (Pokročilé příběhy)

Den Temnoty

Vědění ztracených

Svatyně vyhnanství

Říše chaosu

Vakerská pomsta


*Seznam zde uvedených dobrodružství, které se tu časem objeví, ještě není úplný, celá kampaň má daleko více pokračování, ale názvy dalších dílů tu nejsou uvedeny proto, že jejich překlady ještě nejsou známy.

NAHORU
Copyright © Michigan 2005. All rights reserved.   Lone Wolf © TM Joe Dever 1984-2005.
Legends of Lone Wolf © John Grant and Joe Dever 1988-2005.